TARSUS-ŞANLIURFA PROGRAMI

TARSUS-ŞANLIURFA PROGRAMI TARSUS-ŞANLIURFA PROGRAMI TARSUS-ŞANLIURFA PROGRAMI TARSUS-ŞANLIURFA PROGRAMI TARSUS-ŞANLIURFA PROGRAMI TARSUS-ŞANLIURFA PROGRAMI TARSUS-ŞANLIURFA PROGRAMI TARSUS-ŞANLIURFA PROGRAMI TARSUS-ŞANLIURFA PROGRAMI

TARSUS-ŞANLIURFA PROGRAMI

400 TL

TARSUS-ŞANLIURFA PROGRAMI

HAREKET: Mevlana Kültür Merkezi önünden 14:30’da hareket Aksaray,Tarsus  güzergahını takip ederek Çeçenoğlu Turizm ikramlarıyla Şanlıurfa’ya doğru hareket ediyoruz. Deneyimli kaptanlarımızın güvenli sürüşü ve Nuri Mucurlu Hocamın anlatımı ile keyifli bir yolculuğun ardında Tarsus’a ulaşıyoruz.

1.GÜN(ÇARŞAMBA): Turumuz Aksaray Somuncu Baba Türbesi ziyareti  ile başlıyor.Nuri Mucurlu Hocamızın anlatımıyla devam ediyoruz.Yemek ve ihtiyaç molalarının ardından Tarsus Ashab-ı Kehf ile Tarsus ziyaretlerimiz başlıyor.Ardından sırası ile Nusret Mayın Gemisi,Hz.Daniyal Peygamberin Kabri Şerifi,Hz. Bilal Habeşi Makamı ziyaretinden sonra yol güzergahında vereceğimiz yemek ve namaz molalarından sonra yolculuğumuz Şanlıurfa’ya doğru devam edecektir.

2.GÜN(PERŞEMBE): Sabah Şanlıurfa Viranşehir, Eyyüb Nebii Beldesindeki Hz.Eyyüb As, hanımı Hz.Rahime Hatun,Sabırtaşı, Şifalı Su Kuyusu,Hz. Elyasa As kabirleri ziyaret edilecektir.Ardından Harran’a geçip Hayati Harrran Hazretleri ziyareti ve Urfa Kümbet Evleri gezildikten sonra  Hotelimize yerleşip ıstırahat edilecektir.Verilen saatte otel lobisinde buluşup akşam yemeği ve  sıra gecesi için Sembol Ocakbaşı Restauranta geçiyoruz.Akşam yemeğinden sonra sıra gecesi ile stresimizi atıyoruz. 

3.GÜN(CUMA): Otelde alınan sabah kahvaltısından sonra Balıklı Göl,Hz. İbrahim As Doğup Büyüdüğü Mağara,Mancılıklar,Ayin Zeliha Gölü, Bediüzzaman Hazretlerinin İlk Kabr-i Şerifi ziyaretlerinden sonra Cuma namazı,öğlen yemeği ve alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Serbest zamandan sonra verilen saatte otobüste buluşuyoruz.Hz Eyyüb As çile çektiği çilehaneyi ziyaret ettikten sonra, Halfeti Tekne turu için Eski Halfetiye doğru hareket ediyoruz. Halfeti Tekne Gezisi sonrası Konya’ya doğru hareket ediyoruz.Cumartesi günü sabah namazına doğru Konya’ya geliş planlanmaktadır.Bir sonraki Çeçenoğlu Turunda görüşmek üzere 

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

Lüks Araçlarla Ulaşım ve İkramlar

1 Gece Otel Konaklaması

1 Sabah Kahvaltısı

1 Akşam Yemeği

Seyahat Sigortası

Halfeti Tekne Turu

Kokartlı Rehberlik Hizmetleri

ÇEÇENOĞLU TURİZM Kalite ve Güvencesi


ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Müze ve Ören yeri Giriş Ücretleri

Otelde alınan extra içecekler

Tüm Öğle Yemekleri

Sıra Gecesi

03-06 Yaş Arası %50 Ücrete Tabidir.

Başvuru Formu