ÇANAKKALE-BURSA TUR PROGRAMI

ÇANAKKALE-BURSA TUR PROGRAMI ÇANAKKALE-BURSA TUR PROGRAMI ÇANAKKALE-BURSA TUR PROGRAMI ÇANAKKALE-BURSA TUR PROGRAMI ÇANAKKALE-BURSA TUR PROGRAMI ÇANAKKALE-BURSA TUR PROGRAMI

ÇANAKKALE-BURSA TUR PROGRAMI

400 TL

ÇANAKKALE-BURSA TUR PROGRAMI

HAREKET: Mevlana Kültür Merkezi önünden 20:30’da hareket Akşehir,Eskişehir ve İnegöl güzergahını takip ederek Çeçenoğlu Turizm ikramlarıyla Bursa’ya doğru hareket ediyoruz. Deneyimli kaptanlarımızın güvenli sürüşü ve Nuri Mucurlu Hocamın anlatımı ile keyifli bir yolculuğun ardında Bursa’ya ulaşıyoruz.

1.GÜN: Turumuz Bursa Ulu Camii’nde sabah namazı ile başlıyor.Sabah namazı sonrası Bursa Ulu Cami’nin rehber eşliğinde anlatımıyla devam ediyoruz.Ardından kahvaltı için Bursa’da güzide bir mekan serpme kahvaltı ile devam ediyor.Kahvaltımızı aldıktan sonra Orhan Gazi,Osman Gazi türbeleri Üftade Hazretleri Türbesi,Emir Sultan Türbesi ziyaretlerinden sonra Bursa Şehir Merkezine doğru hareket ediyoruz. Öğlen yemeği ve alışveriş için misafirlerimize serbest zaman veriyoruz.Verilen saatte buluşulup otobüsle Bandırma’ya doğru hareket ediyoruz.Bandırmaya ulaştığımızda konaklayacağımız 4 Yıdızlı Eken Hotele yerleşiyoruz.Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

2.GÜN: Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Çanakkale’ye hareket ediyoruz.Lapseki Mevkiinden vapurla Gelibolu Yarımadasına geçiyoruz.Kilit Bahir Kalesi,Havranlı Seyit Onbaşı, Sargı Yeri, Şehitlik Abidelerini  rehberimizin anlatımıyla ziyaret ediyoruz. Ardından misafirlerimize Alçı Tepe Köyünde öğle yemeği ve serbest zaman veriyoruz . Serbest zamandan sonra Ezineli Yahya, Kanlı Sırt, 57.Alay, Conkbayırı ziyareti sonrası Konya’ya dönüş için hareket ediyoruz.Cuma sabahı 09:00 gibi Konya’ya varıyoruz. Siz değerli misafilerimizi bir başka turda buluşmak üzere aldığımız noktaya bırakıyoruz.

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

Lüks Araçlarla Ulaşım ve İkramlar

1 Gece Otel Konaklaması

2 Sabah Kahvaltısı

1 Akşam Yemeği(Otelde)

Seyahat Sigortası

Kokartlı Rehberlik Hizmetleri

Feribot Ücretleri

ÇEÇENOĞLU TURİZM Kalite ve Güvencesi


ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Müze ve Ören yeri Giriş Ücretleri

Otelde alınan extra içecekler

Tüm Öğle Yemekleri

03-06 Yaş Arası %50 Ücrete Tabidir.

Başvuru Formu